(Приймально-діагностичне відділення)
(Травмпункт)
(Реєстратура)
(Жіноча консультація)

Історична довідка

В 1806 р в місті Слов'янськ відкрили лікарню на 6 ліжок і притулок на 10 осіб. Однак лікарня не могла обслужити всі населення міста і волості. Більшість жителів були позбавлені медичної допомоги. Багато вмирали від різних хвороб, епідемій (у 1831 і 1847 рр. - холера).

Медичне обслуговування до революції здійснювалося земської лікарнею, міською амбулаторією при міській управі, городовим лікарем, лікарнею при содовому заводі і амбулаторією ст. Слов'янськ.

До 1900р. земська лікарня мала 10-15 ліжок і містилася в одноповерховому дерев’яному будинку і обслуговувалася одним лікарем Архангельським Олександром Петровичем і трьома особами середнього медичного персоналу (два фельдшера і одна акушерка). Першим головним лікарем земської лікарні був Архангельський Олександр Петрович, який вважався кваліфікованим хірургом того часу. Він першим в місті почав хірургічну діяльність. Крім амбулаторії міська управа мала ще одного, так званого городового лікаря, який займався і виконував обов’язки санітарного та судово-медичного лікаря - Титов.

У земській лікарні надавалася стаціонарна допомога міському і сільському населенню Слов’янської волості, вівся амбулаторний прийом і зрідка обслуговування хворих на дому.

З 1911 р в місті Слов'янськ була організована страхова каса для робітників і службовців міста, завідував нею І.І. Лукомський. Страхова каса видавала найбіднішим посібник під час хвороби і безкоштовно медикаменти. Мала свою платну амбулаторію.

У 1924 році лікарні було присвоєно ім’я В. І. Леніна.

До 1947 року в місті Слов’янськ міська центральна поліклініка існувала як самостійний лікувально-профілактичний заклад.

У 1947 році відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я СРСР за № 431 від 24 жовтня 1947 на підставі інструкції Міністерства охорони здоров’я СРСР «Про об’єднання міських поліклінік і лікарень» і в зв’язку з наказом по Слов’янському міськздороввідділу за № 271 від 24 грудня 1947, міська лікарня імені Леніна і Центральна поліклініка об’єдналися в єдине  лікувально-профілактичний заклад, іменоване Міський лікарнею імені Леніна.

З січня 1969 року організована Центральна міська лікарня імені В.І.Леніна на підставі рішення 11 сесії виконкому Слов’янської міської Ради депутатів трудящих від 30.11.1968 р З 01.04.2002 р лікувально-профілактичний заклад «Центральна міська лікарня імені В.І.Леніна» перереєстровано в комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міська лікарня імені В.І.Леніна» на підставі рішення виконавчого комітету Слов’янської міської Ради № 146 від 20.03 .2002 р.

3 11.03.2016р. лікарню перереєстровано в комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська».

Рішенням Слов’янської міської ради №27-I.VI-7 від 19 грудня 2018 року підпиємство було перетворено у комунальне некомерційне підприємство Слов'янської міської ради "Міська клінічна лікарня м.Слов'янська".

Технический блок - главная страница.
-----------Новини
Наша місія
-----------Історична довідка
-----------Послуги
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.