(Приймально-діагностичне відділення)
(Травмпункт)
(Реєстратура)
(Жіноча консультація)

СТАЦІОНАР

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Від початку первинної консультації, знайомства пацієнта з анестезіологом, огляду, вибору методики анестезіологічного забезпечення та проведення самої анестезії, в пріоритеті для лікаря є комфорт та безпека пацієнта.

Зважаючи на кількість оперативних втручань та анестезій, відділення забезпечує злагоджену роботу та піклування про пацієнта.

Палати відділення укомплектовані найсучаснішою дихальною апаратурою, що забезпечує адекватну штучну вентиляцію легень, як під час операції, так і в післяопераційному періоді; обладнанням для моніторингу вітальних функцій, в т.ч. моніторами, здатними відображати основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта.

Працює цілодобовий пост спостереження медичного персоналу. Персонал відділення постійно контролює всі функції організму пацієнта.

У відділенні в теперішній час працює 4 лікаря-анестезіолога, 3 з них мають вищу кваліфікаційну категорію з анестезіології та інтенсивної терапії, та 17 медичних сестер з вищою кваліфікаційною категорією.

Знеболення, під час оперативних втручань

Для проведення оперативних втручань використовуються всі сучасні методи знеболення. Вид знеболення залежить від обсягу запланованого оперативного втручання та загального стану пацієнта. Остаточне формування плану анестезіологічного забезпечення проводиться лікарем після обстеження пацієнта.

Види знеболення під час оперативних втручань:

Загальна анестезія (наркоз). А саме: тотальна інтравенозна анестезія з застосуванням сучасної наркозно-дихальної апаратури.
Нейроаксіальні методики знеболення (спінальна анестезія, епідуральна анестезія, комбінована спірально–епідуральна анестезія)
Регіонарні методики: блокади нервових сплетень та окремих нервів.
Процедурна седація сучасними препаратами в ритмі хіругії одного дня, що дозволяє пацієнту комфортно після поцедури повернутися додому.
Для проведення спеціалізованих процедур анестезіологічна бригада забезпечує постановку центральних венозних доступів.

Лікування невідкладних станів

В реанімаційному відділенні надається допомога пацієнтам з гострими порушеннями функцій життєво важливих органів і систем до стабілізації їх стану.

Основні методи лікування:
утримання адекватної гемодинаміки
відновлення і підтримання нормального балансу рідини, електролітів, кислотно-лужної рівноваги
забезпечення адекватної вентиляції легень, терапія та профілактика гострої дихальної недостатності
інтенсивна терапія судомного синдрому
профілактика і лікування порушених функцій паренхіматозних органів
зняття больового синдрому ненаркотичними та наркотичними анальгетиками
антибактеріальна терапія
детоксикація медикаментозна
парентеральне та ентеральне зондове харчування
лікування білково-енергетичного дефіциту
проведення. комплексу реанімаційних заходів у хворих в стані клінічної смерті

Робота відділення

Освоєння і впровадження в клінічну практику сучасних методів діагностики, лікування і профілактики критичних станів, розробка і проведення заходів щодо поліпшення і впровадження нових методів діагностики, інтенсивної терапії та профілактики реанімаційної патології.
Розробку та впровадження заходів, спрямованих на підвищення якості лікувально-діагностичної роботи в ВАіІТ.
Здійснення контролю якості надання медичної допомоги.
Надання консультативної допомоги лікарям інших відділень стаціонару з питань реанімаційної допомоги та інтенсивної терапії критичних станів.
Підвищення професійної кваліфікації медичного персоналу ВАІТ з питань спеціалізованої, в тому числі високотехнологічної медичної допомоги в частині анестезіології та інтенсивної терапії.
Участь у процесі підвищення професійної кваліфікації персоналу лікувально-профілактичного закладу з питань діагностики та надання медичної допомоги в області реаніматології та інтенсивної терапії.
Участь в якості виробничої, навчальної та методичної бази для підготовки та перепідготовки лікарського і середнього медичного персоналу відповідно до Положення про клінічний лікувально-профілактичний заклад.
Проведення санітарно-протиепідемічних заходів, санітарно-гігієнічної освіти хворих та їхніх родичів.

Робота відділення

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
Технический блок - главная страница.
-----------Новини
Наша місія
-----------Історична довідка
-----------Послуги
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.