(Приймально-діагностичне відділення)
(Травмпункт)
(Реєстратура)
(Жіноча консультація)

СТАЦІОНАР

Відділення неонатального догляду

Основні напрямки лікування

Відділення неонатального догляду - це віддлення де допомогу отримують новонароджені діти та їх матері.

У відділенні команда досвідчених висококваліфікованих лікарів-неонатологів здійснює нагляд, виходжування, лікування та реабілітацію новонароджених, застосовуючи сучасні технології неонатальної допомоги на рівні світових стандартів.

Пологовий будинок гарантує цілодобовий нагляд досвідченими лікарями-неонатологами і медичними сестрами.

У пологовому будинку проводиться обов’язковий поглиблений неонатальний скринінг – обстеження усіх новонароджених дітей для виявлення розширеної низки генетичних захворювань. Величезне значення приділяється прогнозуванню, профілактиці, ранній діагностиці та невідкладній якісній медичній допомозі новонародженим в різних ситуаціях.

Комплексна терапія, на всіх етапах її проведення, відповідає вітчизняним і світовим стандартам надання медичної допомоги.

Усі передові технології, що застосовуються, базуються на науково обгрунтованих світових розробках в області перинатології.

Велика увага у відділенні приділяється участі сім’ї в догляді за новонародженим, дотриманню «теплового ланцюжка», навчанню грудного вигодовування, зведенню до мінімуму використання інвазивних методів при обстеженні та лікуванні новонароджених, пропагуванню профілактичних щеплень.

Здорові новонароджені перебувають на спільному перебуванні з мамою з моменту народження і до виписки із пологового будинку. В складі відділення є ще палата інтенсивної терапії та неонатального догляду де знаходяться новонароджені в яких є порушення періоду адаптації, які народилися передчасно, у яких є проблеми із життєвоважливими органами і системами. Якщо стан дитини стабілізується дитина переводиться на спільне перебування з мамою, де отримує кваліфіковану допомогу лікарів-неонатологів.

Кожен день лікар-неонатолог проводить огляд новонародженої дитини  в палаті в присутності матері, щоб контролювати процес адаптації дитини до нових умов життя. Обов’язково проводиться вимір температури тіла дитини (двічі на день), контроль сечовипускань і стільця, а також процесу грудного вигодовування. Під час перебування в пологовому батьків навчають догляду за новонародженим, відповідають на всі ваші запитання, матір навчають правильно харчуватись в період грудного вигодовування, як годувати малюка, доглядати та дотримуватись основних гігієнічних правил, на що звертати найбільшу увагу до та після виписки додому, як діяти у випадку, коли виникають труднощі в грудному вигодовуванні, «загрозливі симптоми» у матері або дитини. Весь догляд за немовлям мама здійснює сама, що теж важливо, адже вдома вона зможе відчувати себе більш впевненою. Заохочується активна участь сім’ї в догляді за новонародженим. Не схвалюється під час грудного вигодування використання засобів, що імітують материнські груди (соски, пустушки).

Завжди раді бачити Вас у нашому відділенні та надати допомогу.

Пам'ятайте що новонароджені діти найбільше потребують любові, доброти і тепла.

Найбільше щастя - це щастя материнства.

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Технический блок - главная страница.
-----------Новини
Наша місія
-----------Історична довідка
-----------Послуги
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.